Projektowanie Wnętrz Kraków

Home »  Projektowanie Wnętrz Kraków

Projektowanie Wnętrz Kraków

 

Aby sprostać wymaganiom każdego klienta oferujemy różne możliwości współpracy.

 

PROJEKT ORAZ PRODUKCJA MEBLI NA ZAMÓWIENIE

Tworzymy indywidualne projekty mebli na zamówienie. Przede wszystkim kierujemy się funkcjonalnością mebla i jego spójnością z wnętrzem, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu również w ich produkcji, masz gwarancję, że mebel będzie nie tylko piękny, ale przede wszystkim wytrzymały i solidnie skonstruowany.

projektowanie wnętrz kraków

W pakietach taniej! Korzystając z szerszego zakresu naszych usług
tj. projektowanie, produkcja mebli na wymiar (kuchnie, garderoby i inne), wykończenia wnętrz, oferujemy atrakcyjne rabaty!

 

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ

Specjalizujemy się w projektowaniu wnętrz mieszkalnych oraz obiektów użyteczności publicznej.

Każdą ofertę indywidualnie dostosowujemy do potrzeb klienta. Nie musisz wydawać majątku na zaprojektowanie swojego wnętrza!
Sam decydujesz jaki zakres prac Cię interesuje!

Pierwszym krokiem do wymarzonego wnętrza jest oczywiście ustalenie podstawowych założeń projektowanej przestrzeni.
Na tym etapie wybierzemy odpowiedni układ funkcjonalny Twojego wnętrza, określimy jego charakter i przewodni styl, oraz przede wszystkim wspólnie dobierzemy materiały oraz kolorystykę

projektowanie wnętrz kraków

 

PROJEKT KONCEPCYJNY

Jest kolejnym etapem projektowania. Tutaj przechodzimy już do precyzyjnych ustaleń. Przygotowujemy projekt koncepcyjny Twojego wnętrza wraz z jego układem funkcjonalnym. Przedstawiamy rzuty pomieszczeń z rozmieszczeniem mebli, rozkład oświetlenia oraz rysunki poglądowe 2D i modele 3D. Precyzujemy materiały oraz kolorystykę.

 

PROJEKT WYKONAWCZY

Jest niezbędny zarówno dla budowlańców jak i wszystkich wykonawców mebli. Opracowujemy precyzyjne rzuty, przekroje i widoki poszczególnych pomieszczeń oraz zestawienia ilościowe wszystkich elementów wyposażenia wnętrza.

projektowanie wnętrz kraków

 

NADZÓR AUTORSKI

Jest GRATIS jeśli projekt realizowany jest przez naszą ekipę. Zajmiemy się zarówno wykończeniem Twojego wnętrza jak również wykonaniem wszystkich mebli pod wymiar (kuchennych, szaf przesuwnych i innych). Masz wtedy pewność, że wszystkie prace są wykonane zgodnie z projektem.

Jeśli projekt będzie realizować inna ekipa to oczywiście możemy nadzorować zgodność wykonywanych prac z projektem.

 

HOME STAGING – CZYLI SZYBKI LIFTING

Jeżeli Twoje wnętrze wymaga jedynie dopracowania, nowej stylizacji, metamorfozy lub drobnego remontu idealna dla Ciebie będzie usługa Home Stagingu. Dzięki niej szybko i tanio podrasujemy Twoje wnętrze!
Home Staging skutecznie podniesie wartość Twojej nieruchomości przed sprzedażą lub wynajmem przy użyciu niedużych nakładów finansowych.

projektowanie wnętrz kraków

 

PROJEKT ONLINE

Jeśli zależy Ci na czasie, projekt możemy wykonać drogą on-line. Poprzez kontakt telefoniczny i mailowy po otrzymaniu niezbędnych informacji przygotowujemy projekt i wysyłamy niezbędną dokumentację.

Masz pytania odnośnie oferty? Zadzwoń do nas, a odpowiemy na wszystkie pytania!

 

Projektowanie Wnętrz Kraków :

PAULINA ŁABUZ
TELEFON: 782-593-542
EMAIL: p.labuz@vinso.pl